Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Student agency busszal Mo-ról Londonba

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Utitársat keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
NewSee
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Máj 23. Szerda, 12:51    Hozzászólás témája: Student agency busszal Mo-ról Londonba Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó! Mosoly
Arról érdeklődnék hogy valaki utazott-e már a Student agency buszaival Londonba?

(http://www.cseh-busz.hu/hu/146_146/Budapest-Brno-London-olcs%C3%B3-anglia-student-agency )

Valamint esetleg nem tervezi valaki hogy azzal jön ki? Nagyon boldog
Én június végén megyek és nekem egész jónak tűnik.. főleg hogy a repüléstől nagyon félek Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
amber
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2012. Máj 23. Szerda, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
En mar utaztam veluk, Jo tapasztalataim vannak. Pontosak voltak, a busz kenyelmes, bar 24 Ora utan semmit sem fogsz kenyelmesnek erezni. Filmeket vetitenek a buszon cseh angol felirattal, vagy angol cseh felirattal Mosoly na meg pragaban at kell szalni, de nekem az is zokkenomentes volt, elkisernek a buszhoz amivel jossz tovabb.
Vissza az elejére
NewSee
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2012. Máj 24. Csütörtök, 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi az infókat! Mosoly
Hát az biztos hogy egy idő után nem lesz túl kényelmes az ücsörgés.. Nagyon boldog Szerencsére elég jó az alvókám, szóval remélem nagy részét átalszom majd Nagyon boldog
Köszi még1szer!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Utitársat keresek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban