Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

munkakeresés

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szálloda, étterem
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
robertox9
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 19. Szerda, 8:59    Hozzászólás témája: munkakeresés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Engem Robinak hivnak és munkát keresek. Végzettségem felszolgáló tapasztalatom jó több mint 10 éve csak ebben dolgozom az angolom az olyan alapfoku szorgalmas vagyok és hamar tanulok, bármilyen munka érdekel segitségeteket elöre is köszönöm üdvözlet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Logical
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Augusztus 19. Csütörtök, 9:45    Hozzászólás témája: Re: munkakeresés Hozzászólás az előzmény idézésével

robertox9 írta:
Sziasztok

Engem Robinak hivnak és munkát keresek. Végzettségem felszolgáló tapasztalatom jó több mint 10 éve csak ebben dolgozom az angolom az olyan alapfoku szorgalmas vagyok és hamar tanulok, bármilyen munka érdekel segitségeteket elöre is köszönöm üdvözlet

Szevasz Robi !

Kint vagy már London-ban ?

Én igen .

Feri
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szálloda, étterem Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban