Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Surgős segitseg kellene! Csak Információk, de azok nagyon sü
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zsoltimatrix
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 26. Szombat, 17:22    Hozzászólás témája: Surgős segitseg kellene! Csak Információk, de azok nagyon sü Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Zsolt a nevem, kellene pár infó, mivel kiutazom Angliába dolgozni. Nagyon hirtelen jött az egész, soha nem gondoltam volna hogy ilyen gyorsan lehet munkát kapni.

A jövő héten megyek ki Angliába. 1100 fontot fogok keresni, mint level 3 Mobil Telefon Hibakereső Elektroműszerész. Van egy olyan érzésem, hogy ezzel nem leszek túlfizetve, igaz?

Különben ebből a pénzből még adózni is kell, vagy ez már nettó?

Nincs útlevelem és már nincs is idő hogy megcsináltassam, szerintetek ez gáz?

Előre is köszi a válaszokat!

-Zsolt- Felkiáltás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cytina
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 27. Vasárnap, 12:27    Hozzászólás témája: Re: Surgős segitseg kellene! Csak Információk, de azok nagyo Hozzászólás az előzmény idézésével

zsoltimatrix írta:

Nincs útlevelem és már nincs is idő hogy megcsináltassam, szerintetek ez gáz?

-Zsolt- Felkiáltás

En ugy tudom, hogy mivel EUs orszag, eleg az ID.
Vissza az elejére
market77
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 27. Vasárnap, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Úgy tudom a személyi elég. Ha van jogosítványod, azt mindenképpen vidd magaddal, mert miután kicserélteted angolra, utána azt használod kint személyi azonosítóként! Ez kell bankszámlanyitáshoz, meg minden egyébhez. Egyébként hol sikerült ilyen gyorsan melót találni? És hova mész dolgozni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsokaa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 28. Hétfő, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziszok,
Nekem 6 nap alatt jött meg az útlevelem de sürgősségivel ez 3 nap.
A férjemtől legutóbb kérték az útlevelet.
Ebből a fizuból ha még adóznál is az gáz lenne SZERINTEM Sokkolt ...
.....nem túl sok ha a minimálbért nézzük!
Vissza az elejére
Zsokaa
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 28. Hétfő, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jól beköszöntem.....sziasztok akart lenni Nevető
Vissza az elejére
cytina
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 28. Hétfő, 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De meg ha adozol is, akkor is kijon ugy 200ra hetente. Nagyon sokan meg tudnak elni ebbol, aztan majd lesz ez jobb!
Vissza az elejére
Johnny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 9. Hétfő, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem ide vágó téma,de nekem is infora lenne szükségem!
Mire jó és mire használják az angol tesco clubcardot?
Home offis registácios lapot hol tudok venni?Mert nem tudtam letölteni ami itt lett írva,vagy is nem találom a lapon!
Jogsit hol lehet lecserélni?
Köszi az infokat!Lehet meeg vannak ezek válaszolva valahol,de már annyit olvastam és nem találtam meg egyértelmüen leírva mindent ami magyar,mert nem beszélek angolul!
Köszi elöre is!
További szép napot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Július 9. Hétfő, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tesco clubcarddal pontokat gyűjthetsz, mint otthon a smart kártyával pl. A pontokat aztán később le tudod vásárolni - nem valami nagylelkűek, de mi egy vásárlásnyit szoktunk kb. kapni. Lakcím igazolásra nem lakalmas!

A regisztrációra úgy keress rá, hogy wrs form uk - meg fogod találni! Nehogy pénzt adj érte, az ingyen van - csak a regiszrációért kell fizetni.

A jogi csere kb. 50x van leírva ezen az oldalon - én nem csináltam, mert nincs értelme, legalábbis nekem nem volt.
Vissza az elejére
Johnny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Finsbusy!
Géppemel van a baj mert hiába töltöm le a nyomtatványt nem tudom megnyitni!(de ez mitöl lehet)?Azt írja hogy hibát észlel a lap megnyitásakor!WRS nyomtatványról van szó!
Angol jogsinál azt halottam ,ha lecseréled akkor olcsobb a biztositás,pénzt takaritasz meg!
De lehet ez csak egy rossz info?Ebbe a kérdésbe bizonytalan vagyok,mert szeretnék autót vásárólni!
Köszi a segitséget!
További szép napot!
Üdv:Jani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Johnny írta:
Angol jogsinál azt halottam ,ha lecseréled akkor olcsobb a biztositás,pénzt takaritasz meg!
De lehet ez csak egy rossz info?

Ez regen igaz volt, ma mar nem, az EU jogsi pont ugy jo, mint az angol. Legalabbis a Tesco auto-biztositasanal (es kozel s tavol az a legolcsobb tapasztalatunk szerint)
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Johnny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Seci!
Köszi az infot!
Tesco biztositás?Nem halottam róla,tescoba lehet csináltatni?Ma igényeletem Tesco Cardot!
Hol lehet megnézni melyik kocsinak mennyi a rezsi költsége?
Itt nagyon olcsok a kocsik,a fizetésemhez képest!
Bocsi,nagyon kezdö vagyok itt angliába!
Köszi a segitséget,nagyon jól eset hogy segitő emberek is vannak!
Köszi még1szer!
Üdv:Jani
Vissza az elejére
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
Johnny írta:
De lehet ez csak egy rossz info?

Ez regen igaz volt, ma mar nem, az EU jogsi pont ugy jo, mint az angol. Legalabbis a Tesco auto-biztositasanal (es kozel s tavol az a legolcsobb tapasztalatunk szerint)
-seci

A Tesco nagyon trükkös, a szerződéskötéskor még jó a magyar jogsi, a 30 oldalas Terms&Conditionsben még nem szerepelt, hogy cserélni kell. Csak a policyben (mármint a kötvényben) van benne, ha nem az UK-ben adták ki a jogsidat hívd fel őket. Felhívtam, 1 évem van, hogy kicseréljem jogsimat, ha nem teszem, akkor nem hosszabítják meg a biztosítást.
Vissza az elejére
Johnny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól megmozgatom a forumot,kérdéseimmel!De én is annyi mindent olvastam már erről,nem tudom már mi a helyes!Szeretnék kocsit venni de nem egyszerü!Most már tényleg nem tudom,hogy le cseréltesem a jogsimat vagy se!Melyik biztositó fogadja el a jogsimat ami 15éves!Még nem értem a végére a forum olvasásának,lehet ezért vagyok még bizonytalan!
Azért köszi az infokat!Örülök,hogy vannak segitö kész magyarok!Ritka szerintem!
Udv:Jani
Vissza az elejére
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jogsicsere előtt érdemes megfontolni, hogy brit jogsira tud a brit rendőrség pontokat gyűjteni és azt be is vonhatja. Magyar jogsit viszont sem bevonni nem tudnak sem "pontozni" - ezt egy francia kollégám mondta, ő ezért nem cseréli ki a jogsiját.

Autóvásárlás nekem nagyon kalandos lett. Nem mesélem el az egészet csak a legdurvább: nézd meg ezt a céget:http://www.silverstreetcars.co.uk/. Internetes oldal szép, telefonon minden OK volt, odamentem, nem találom sehol a céget, hívom őket, hogy elköltöztek-e, mert nem találom. Akkor derült ki, hogy az "autókereskedés" az utcán üzemel a lakótelep parkolójában egyik autó itt parkol, másik a szomszéd ház előtt.... Végül a gumtreen találtam autót, 2 metrómegállóra, nem kellett a világ végére kimennem. A tulajdonos korrekt volt, minden rendben volt - másnap már el is hozhattam.

A következő kalandom a helyi magyar autószerelő volt: ugrálnak az ötven, száz fontok, negyedóráig hallgatjuk milyen hülyék a magyarok, véletlenül derül ki, hogy november óta "szerelget" autókat, a "műhely" az utcán üzemel a lakása előtt, szerszámai nincsenek most itthon (akkor hol vannak, mert műhelye az nincs...). No comment, nem mondom, hogy mindenki ilyen, de van ilyen is. Még keressük az igazit....
Vissza az elejére
Johnny
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 10. Kedd, 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem semmi!DE nem kételkedem,ahogy müködnek itt dologok!Eszméletlen!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
1 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban