Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Most találtam, friss hirdetés
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szálloda, étterem
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
philoerno
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 10. Kedd, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok fórumozók! (és legfőképp ENCI!)

A fórumokat böngészve már nincs arcom kérdéseket feltenni Nektek, mert valóban minden megtalálható amit tudni kell a londoni munkákkal kapcsolatban, de egy témát nem találtam sehol.. Mo.-on dolgozunk egy brigáddal az építőiparban és váltanánk, mert úgy gondoljuk angliában többet elérhetnénk a minőségi munkánkkal, mint itt Mo.-on. Egyszerűen profi a csapat, 5 fő, az aljzat betonozástól, a burkolás, festésen át, a gipszkartonozáson keresztül, a tetőrakásig minden megy,életkor pedig 22-től 42-ig. (az angol megy, CV-k vannak,autó is, jogsik is) Dolgozunk rendesen,nagyon gyorsan és pontosan.egyszerűen panasz még nem volt, csak már nem bírjuk ezt a Mo.-i mutyi világot (ahol a Tüzépen nekem kell örülni és alázatosnak lenni, ha vásárolni akarok..az adókról és járulékokokról már nem is beszélek)... egy kérdést engedjetek meg! tudná valaki menedzselni a brigádunkat?

Enci! nemrégóta fórumozok..de látom mindig van munkaajánlatod mindenkihez, nem vállalod el a csapatunk menedzselését? Ha nem érsz rá, akkor legalább az első munkáknál, az indulásnál? Annyira meghálálnánk(!), amennyire csak lehet. Bármilyen hozzászólásotok van, előre is köszönjük,
sziasztok,
a sváb csapat/ernő.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 10. Kedd, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

IWIW, okt 9:

A Finchley Road-i Domino's Pizzaba inside-os munkakorbe angolul beszelo munkatarsakat keresunk. Full- es part-time (legalis munka). Karrierlehetoseg, trening biztositott. Bovebb felvilagositast a shopban kaphattok: 166 Finchley Road, Hampstead, London NW3 6BP
Vissza az elejére
citrom
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 11. Szerda, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szelekt írta:
citrom:"

szerintem csak hülyéskedsz,akkor viszont kár ide írogatnod,
vagy ha ennyit sem tudsz akkor irány egy nyelvtanfolyam.
probáld ki:angol szótár,hidd el csodákra képes.

Ne haragudj de hozzad ki szolt??...Ennyire nagy az arcod???Ennyire nagy májer vagy??Nehogy mar te mondd meg hova irogassak!!! Ördögi vagy nagyon őrült
Majd ha tőled kerek segitseget szolok,TE nagyképŰ
Vissza az elejére
citrom
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Október 11. Szerda, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszi avnire...
Sokat segitettel...te legalabb normalis vagy
Köszi meg 1X
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 11. Szerda, 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

IWIW, okt 11. Nem en irtam, csak olvastam valahol mashol..

Tootingba lesz új Domino pizzeria, futár melóra biztos kell pár ember, meg szerintem konyhára is. (Egyébként itt a Putney-i üzletbe bemész kérsz application form-ot, mondod, hogy Tootingba szeretnél melózni, azt hajrá.. )
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 12. Csütörtök, 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Friss hirdetés, ne engem hívj, hanem a megadott telefonszámot:

Waiter wanted in Marylebone!
Oktober 18-ai kezdessel keresunk egy francia pekseg-cukraszda ettermebe pincert gyakorlattal. £5.70/ora kezdo fizetessel + borravalo (kb. £400/ho), 40-43 ora/het.
Jelentkezeseket a 02072245615 telefonszamon varunk 7.30am-8.00pm kozott.
ELENGEDHETETLEN FELTETEL AZ EROS ANGOL NYELVTUDAS!
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 13. Péntek, 6:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Friss hirdetés, most találtam:

Pultos, pincér állás Chalfont-ban (London kb. 1 óra)
ha valakit érdekel a fenti állás, akkor keressen meg a 07926353203 telefonszámon.

5.50£/h kezdőbér utánna 6 felett, szállás a Pub-ban 25£/hét, nyugis környék, jófej emberek
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Október 24. Kedd, 8:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hirdetés feladva október 23.-án

chefs at all level, senior waiters, commis waiters wanted

Sziasztok.London legjobb hiru etterem csoportjanak dolgozom South Kensingtonban. Szinte folyamatosan keresunk munkaerot a fenti munkakorokben. amennyiben jo nyelvtudassal, es itteni referenciakkal rendelkezel,nagy esellyel tudok segiteni bekerulni.amennyiben valakit erdekel a dolog,szeret es tud dolgozni,es komoly egzisztenciara vagyik, hivjon.a tel. szamom:078-949-03-968 Zeisky Istvan
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 29. Vasárnap, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okt. 28.. emailcim alul:

kitchen porter
Londoni viszonylatban jol fizeto konyhai kisegito munkara (mosogatas,stb.) keresunk egy fiut,£6/ora,Covent Garden Stationhoz nagyon kozel egy nagyon jo helyen,akar jovo heti kezdessel.
Nem konnyu munka,de megfizetik!
szalmab@freemail.hu
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 31. Kedd, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maszkaltam egyet es az utba eso hirdeteseket felirtam Camdenben. Keressetek meg a helyeket, es jelentkezzetek az allasra a helyszinen.

Chalk Farm Rd- Inhabition Coffee Shop
(nem messze van a feluljarotol, az utca masik oldalan van a piac bejarata, ahol mindig nagy agytakarok vannak kiteritve)

Weekend staff wanted for kitchen. Apply within.

Chalk Fram Rd- Truly Scrumptious Coffee Shop
( nem messze a Morrisons-os benzinkuttol, az utca masik oldalan, mellette gumiabroncs bolt)

Part time staff required. Apply within.

Camden High St. A pub neve: The Oxford Arms
Full time kitchen porter/cleaner required. Apply within.

Sok sikert!
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 8. Szerda, 6:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

6.-án adták fel:

Wimbledontol 20 percre Stonecot Hill, Sutton SM3 9HH, keres egy Food Point nevezetu kebabos uzletbe telefonos rendelesfelvetelre meg egyeb aprobb munkara a manager egy angolul jol beszelo lanyt.
Neve : Inayat
Szama : 07958030665
Uzlet szama : 0208 641 1020
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 10. Péntek, 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most találtam:

pultos, krupié
Szilveszteri bulira keresek gyakorlattal rendelkező pultosokat, krupiékat angollal. Ez 4-6 órás elfoglaltság. Százas, plusz egy kis jatt, plusz étel, ital, és 3-4 ingyen belépő a barátaidnak. Jó hangulat, fiatalos csapat. Jubilee line északnyugat London 07783146339
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. November 10. Péntek, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

11/11/2006

Etteremlanc surgosen keres felszolgalokat,szakacsokat tobb county-ban talalhato,es most nyilo ettermeikbe.Gyors karrierlehetoseg,tapasztalat nem feltetel NINCS Kozvetitesi Dij
CV-ket kerem a kisfoldil@hotmail.com-ra. website-unk http://www.prezzoplc.co.uk
Kisfoldi Laszlo area manager
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. November 18. Szombat, 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma lattam:

La Parisienne Cafe- Seven Sisters Road 74
Staff Wanted, apply within.
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. November 19. Vasárnap, 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez is új hirdetés:
SURGOS!
4 csillagos szalloda keres 1 leanyzot cleaner poziciora,azonnali kezdessel.Minimalis angol nyelvtudas es tapasztalat szukseges.Jelentkezni ezen a telefonszamon lehet:07950837787
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szálloda, étterem Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3  Következő
2 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban