Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar Pszichológus Angliában angol és magyar nyelven

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sutoedina
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Augusztus 11. Csütörtök, 20:10    Hozzászólás témája: Magyar Pszichológus Angliában angol és magyar nyelven Hozzászólás az előzmény idézésével

Adventure Flow Online Pszichológiai szolgáltatás

Sütő Edina
Okleveles Pszichológus

Idopontegyeztetes:
Angol: +44 (0) 750 425 78 12

Írországban kezdtem pszichológusként dolgozni angol nyelven 2007-2009 között Dublinban, ahol pszichológiai tanácsadást és pszichoterápiát nyújtottam angol anyanyelvű és irországban élő magyarok számára magánpraxisaimban.

Jelenleg Londonban élek és 2010 óta Online Pszichológia Tanácsadó szolgáltatást nyújtok felnőttek, fiatal felnőttek számára; és Szülőknek, a változó szülői feladatokkal kapcsolatos nehézségekkel kapcsolatban.
Munkanyelveim a magyar és angol.

Gyermek- és Serdulo Nevelési Tanácsadás
Viselkedési Problémák, Iskolai Teljesitményzavarok,
Ingerlékenység, Düh

Párkapcsolati problémák
Gyasz
Szorongás,
Hangulati Zavarok, Depresszió
Pánik, Fóbia
Alacsony Önértékelés
Munkahelyi Stressz, kapcsolati stressz

Több információ a weboldalamon:
www.adventureflow.com

Hivjon bizalommal.
Professzionalizmus a pszichológiai szolgáltatásban már 2007 óta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
somsakzsuzsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2013. Március 30. Szombat, 11:11    Hozzászólás témája: Online pszichológiai tanácsadás Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlöm! Somsák Zsuzsa, tanácsadó pszichológus vagyok. Elsősorban életvezetési és karrier tanácsadást végzek egyéni személyes és on-line üléseken.

Diplomámat az ELTE pszichológia szakán szereztem tanácsadás pszichológiája és szervezetpszichológia szakirányokon, de Hollandiában, a Tilburg Egyetemen is volt alkalmam tanulni. A Tanácsadó Szakpszichológus Képzést szintén az ELTE-n végzem. Mindezek mellett pszichodráma önismeretre járok.

Forduljon hozzám bizalommal, ha úgy érzi, szeretne segítséget kapni a mindennapjaihoz!
http://somsakzsuzsa.com/
kapcsolat@somsakzsuzsa.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gyorfianna
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2014. Január 15. Szerda, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves pszichológust keresők!

Győrfi Anna vagyok, Londonban élő pszichológus, gyermek és ifjúsági klinikai szakpszichológus, a British Psychological Society tagja. (CPsychol).
www.annagyorfi.co.uk
Tanulányaimat az ELTE Pszichológia szakán, a SOTE Klinikai Szakpszichológus képzésében, illetve a Magyar Pszichoanalitikus Egyesületnél végeztem. 2011-ig Budapesten dolgoztam terapeutaként a Madarász Kórház Gyermek és Ifjúsági Pszichoterápiás Szakrendelőjében, majd az Alternatív Közgazdasági Gimnáziumban iskolapszichológusként, illetve pszichoanalitikus szemléletű terapeutaként magánpraxisban. Jelenleg a South London and Maudsley NHS pszichoterápiás szakszolgálatánál és magánrendelés keretében nyújtok terápiás segítséget gyerekeknek, serdülőknek és felnőtteknek egyaránt. Magánrendelésemen magyar nyelven és angolul is dolgozom.
További infok és ingyenes e-mail konzultáció: www.annagyorfi.co.uk
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban