Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Kérdések
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
megyesizoli
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 17. Szombat, 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy hany eves kortol kapok segelyt ha nem keresem meg a havi 1000 fontot?? En ugy tudom, hogy 25 de hallottam aki mast mondott...

Koszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zeta
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 17. Szombat, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megyesizoli írta:
Sziasztok! Az lenne a kerdesem, hogy hany eves kortol kapok segelyt ha nem keresem meg a havi 1000 fontot?? En ugy tudom, hogy 25 de hallottam aki mast mondott...

Koszi!

szia,

25.

ez eleg hiteles ? Mosoly

http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/TaxCredits/Gettingstarted/whoqualifies/WorkingTaxCreditthebasics/DG_172728
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
megyesizoli
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 18. Vasárnap, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zeta írta:
megyesizoli írta:

Koszi!

szia,

25.

ez eleg hiteles ? Mosoly

http://www.direct.gov.uk/en/MoneyTaxAndBenefits/TaxCredits/Gettingstarted/whoqualifies/WorkingTaxCreditthebasics/DG_172728

szia! igen ez eleg hiteles Nagyon boldog de sajnos igy lenyegtelen mert jovore leszek csak 25....

koszi! Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vikoca77
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. Szeptember 20. Kedd, 14:42    Hozzászólás témája: hazakoltozes Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Biztos volt vagy van is valahol tema errol de nem talaltam meg sajnos.Erdeklodni szeretnek hogy hazakoltozom 4 ev utan es nem igazan tudom milyen papirokat kellene beszereznem.Ugy ertem ha elhagyom az orszagot kell valamifele papir majd az uj munkahelyemre?Dolgoztam,csak az utolso 4 honap voltam munka nelkul..
p 45 os van de igazan azon kivul mire lesz szuksegem otthon? Forgó szemek

Koszonom elore is a segitsegeteket
Vissza az elejére
Subota
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 25. Péntek, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Udvozlet Mindenkinek!
Ramnezve kicsit cinkes de mar masodik eve vagyok Angliaban es nem tudom hogy hogyan kell kuldemenyt kuldeni Mo-ra. Mar 2x probaltam levelet es kepeslapot kuldeni de egyszer sem erkezett meg Zavarban levő
Most viszont nagyon fontos hogy el tudjam kuldeni es nyoma is maradjon mert utlevelet kellene hazakuldenem vizumigenyleshez.
Tudna valaki segiteni hogy mit es hogyan kell kitolteni hogy innen egy olyan levelet(boritekot) tudjak hazakuldeni ami un "ajanlott" es alkalomadtan online is le tudom kovetni merre jar?
Elore is koszonom a segitseget!
Vissza az elejére
rakoczigabi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. November 25. Péntek, 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia.

en amit eddig kuldtem haza az mind megerkezett, es csak siman adtam fel.
de te International AirsureŸ - val add fel, akkor kapsz egy azonosito szamot amit neten tudsz kovetni, es a cimzettnek ala is kell irnia.

http://www.royalmail.com/delivery/delivery-options-international/airsure
Vissza az elejére
Subota
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. November 27. Vasárnap, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszonom szepen sokat segitettel Kacsintó
Vissza az elejére
hajnii
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. December 16. Péntek, 1:00    Hozzászólás témája: internet Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Azt szeretném megtudni,hogy mi kell egy internet beköttetéséhez,és hogyan működik a dolog.?
Köszii
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. December 16. Péntek, 6:21    Hozzászólás témája: Re: internet Hozzászólás az előzmény idézésével

hajnii írta:
Sziasztok

Azt szeretném megtudni,hogy mi kell egy internet beköttetéséhez,és hogyan működik a dolog.?
Köszii

Szia.

Attol fugg hogy kabeles vagy telefonvonalas netet szeretnel.
En a telefonvonalast preferalom, sokkal gyorsabb, evek ota az van es meg vagyunk elegedve. Tobben hasznalhatjuk, letolthetunk mindenfele hatrany (netlassulas) nelkul.

Ha telefonost szeretnel, eloszor telefonvonalat kell rendelni. A honlapon is meg lehet rendelni asszem, de legrosszabb esetben telefonon. Akkor adnak egy idopontot is a bekotesre. Majd erkezik a szaki, es bekoti a vonalat. Ezutan ha elesitettek a vonalat, lehet rendelni a netet is a kapott vonalas telefonszam alapjan. Ezt szimplan neten kell megrendelni. Majd kapsz postan egy csomagot amiben benne van minden (router,kabelek,utmutato) ahhoz hogy beelesitsd a neted es mar szorfozhetsz is.

A kabeles eseten valoszinu kabelt kell huzzanak a lakasba, ez sztem macerasabb es nem is sok jot hallottam a kabeles netekrol. De kinek mi valt be. Mosoly
Vissza az elejére
hajnii
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. December 17. Szombat, 11:42    Hozzászólás témája: internet Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm BabaBaba az infót.
És ezt a telefon vonalas netet minden hónapban fel kell tölteni pénzel (azért kérdezem ,mert nem tudom ). És van megadva minimum pénzfeltöltés, vagy annyival amennyivel akarod ?
Vissza az elejére
amber
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. December 17. Szombat, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekunk egy csomagban van a tv, telefon es net, elofizeteses csakugy mint otthon. Kulonbozo csomagok vannak attol fuggoen hogy mennyit hasznalod. Nemelyik alapcsomagban a net ingyenes a telefon melle. De atlagban 5-7 font havonta ha jol tudom.
Vissza az elejére
hajnii
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2011. December 18. Vasárnap, 14:08    Hozzászólás témája: internet Hozzászólás az előzmény idézésével

ez jó lenne, mármint az internet,telefon, tv. Akkor már csak telefonszámot kell szereznem, felhívnom őket, és jönnek. Körülbelül mennyi időt vesz igénybe egy ilyen procedúra, és kell-e előre fizetni ?
Csak azért érdeklődöm ennyire, mert jövőhéten költözünk új lakásba, és nincs net Szomorú és itt is van a telefonnak havidíja ??
Vissza az elejére
amber
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2011. December 18. Vasárnap, 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van persze elofizetesi dij, nekunk a sky-tol van, 40 font bekotesi dij volt, egy heten belul bekotottek a tv -t, ra 1 hetre a telefont, a net modemet Meg postan kuldtek. Osszesegeben egy honapba tellett kb. 35 font havonta de ebben olyan telefoncsomag van, amiben sok orszagot ( Magyart is) ingyen hivunk. Megrendelni lehet telefonon is meg neten is.
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2011. December 19. Hétfő, 8:40    Hozzászólás témája: Re: internet Hozzászólás az előzmény idézésével

hajnii írta:
köszönöm BabaBaba az infót.
És ezt a telefon vonalas netet minden hónapban fel kell tölteni pénzel (azért kérdezem ,mert nem tudom ). És van megadva minimum pénzfeltöltés, vagy annyival amennyivel akarod ?

Ugyanugy mint Magyarorszagon ezek is elofizetesesek. A telefonvonal is es a net is. A telefon 13 font a net pedig 17 havonta. Nekunk nem kell TV mert nem nezunk. Ami erdekel azt letoltjuk netrol (filmek,sorozatok)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban