Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Általános orvos

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
adri83
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 20. Péntek, 13:03    Hozzászólás témája: Általános orvos Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom, hogy sok magyar szakorvos elérhetősége összegyűlt már, de én egy általános magyar orvost keresek, ami itt a GP-nek felel meg. Nem muszáj, hogy háziorvosként praktizáljon, csak lehessen Hozzá általános, nem szakorvosi problémákkal fordulni.
Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni!

Adrienn
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
caniko
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. December 29. Szerda, 2:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is egy általános orvost keresek,ha magyar orvos lenne, az lenne a legjobb, de ha nem magyar az sem gond. Ha valaki tud ilyet itt Croydonban,kérem minél előbb jelezze.

Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. December 29. Szerda, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

caniko írta:
Sziasztok!

Én is egy általános orvost keresek,ha magyar orvos lenne, az lenne a legjobb, de ha nem magyar az sem gond. Ha valaki tud ilyet itt Croydonban,kérem minél előbb jelezze.

Köszönöm!

http://www.nhs.uk/Pages/HomePage.aspx aztan beirod a kereseshez, hogy "Croydon GP". Enjoy! Regisztralsz, aztan megvizsgal (hehe, lehet, hogy ezt ugy teszi, hogy hozzad sem er!), aztan vagy felira valamit, vagy aszongya, hogy szedjel paracetamolt (az itten a mindenre gyogyir)

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
caniko
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. December 29. Szerda, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a gyors választ.
Mosoly))) Ezért írtam,hogy magyar orvos lenne igazából jó,mert az itteni orvosokról eddig még semmi jót nem hallottam.
Na mindegy.Ha muszáj elmenni hozzá akkor muszáj,nincs mese.Most fedeztük fel,hogy,nincs is messze tőlünk az orvos,(2-3 utcával arrébb)szerencsére.Megpróbál a párom beszerezni köhögés csillapítót,meg eukaliptusz balzsamot vagy valami hozzá hasonlót mellkas bedörzsölésre.Remélem sikerrel jár.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm.
További kellemes ünnepeket,szép napot és boldog új esztendőt kívánok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. December 29. Szerda, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

caniko írta:
Köszönöm a gyors választ.
Mosoly))) Ezért írtam,hogy magyar orvos lenne igazából jó,mert az itteni orvosokról eddig még semmi jót nem hallottam.
Na mindegy.Ha muszáj elmenni hozzá akkor muszáj,nincs mese.Most fedeztük fel,hogy,nincs is messze tőlünk az orvos,(2-3 utcával arrébb)szerencsére.Megpróbál a párom beszerezni köhögés csillapítót,meg eukaliptusz balzsamot vagy valami hozzá hasonlót mellkas bedörzsölésre.Remélem sikerrel jár.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm.
További kellemes ünnepeket,szép napot és boldog új esztendőt kívánok!

Gyertya-alul, felul meg illoolaj-parologtato, mukodik. Nem gondolod, hogy orvos fog veled azert foglalkozni, mert kohogsz??? Most komolyan!

-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Magyar orvos Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban