Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

EZT OLVASSATOK EL
Ugrás oldalra 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
petermarcus01
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 20. Vasárnap, 13:14    Hozzászólás témája: EZT OLVASSATOK EL Hozzászólás az előzmény idézésével

csaloenci.blogol.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. December 20. Vasárnap, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

őőőő...hopp...érdekes... Sokkolt (biztos hogy a másik oldal története tök más ...) érdekes...
Vissza az elejére
Kriszta8
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. December 20. Vasárnap, 21:29    Hozzászólás témája: enci Hozzászólás az előzmény idézésével

A blogol lap döbbenetes. Én is 2009-ben jártam úgy Londonban, hogy több mint egy év után az angol landlord rakott ki a bérelt lakásból a fiammal együtt egyik napról a másikra. Ki volt az, akinek a segítségét igénybe vettem? ENCI.
A legtisztességesebb feltételek mellett adott szállást akkor is, amikor bajban voltunk. Az összes többi, magyar szállásnyújtó (vannak még néhányan), akik ajánlkoztak maguktól, a kész átverés show volt. Enci nem magától ajánlokozott, én kerestem és azt nyújtotta, amit vállalt. Szállást. Nem ingyen természetesen, de a londoni árakat, színvonalat ismerve, teljesen korrekt volt.
Azt pedig egyáltalán nem értem, hogy miért kell kibukni, ha valakinek nincs munkája 1 hét után. A mai gazdasági helyzetben az sem lenne meglepő, hogy ha egy hónap után nincs munka. Különösen Londonban, ahol minden meghirdetett munkára millió jelentkező akad. Munkát se Enci, se más nem fog szerezni, ezt mindenki magának tudja elintézni, ha talpal utána eleget. Ehhez utazni is kell, mivel a közlekedés sincs ingyen és a távolságokat figyelembe véve időigényes tevékenység.
Ha valaki ezt az egészet nem érti, minek jön Londonba??? Részemről csak Encit ajánlanám bárkinek, aki Londonban próbál új életet kezdeni.
Kriszta
Vissza az elejére
Lazarevics
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. December 20. Vasárnap, 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár elég csendes szemlélődő vagyok, azért olvasom kisebb nagyobb megszakítással a fórumot. És olvastam sok történetet Enciékről, és ha "gebasz" volt, mindig kiderült hogy az elmesélt történet sántít valahol. Én is ki szeretnék menni, nyelem az infokat, csak éppen az angol nemtudásom tart -még- vissza. És hiába a negatív kritika, ha Londonban kezdenék, én tuti Enciék segítségét venném igénybe Laza

Másrészről meg az a nevetséges "bosszú" hogy minden topicba belepiszkítasz, csak Téged jellemez.

Azért legyen szép Karácsonyod Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009. December 21. Hétfő, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
nem törlöm a a becsmérelést, csak meglepetten olvasom.
Egyetlen 4 ágyas szobám van, 1 L alaku 60nm2-es egy kertvárosi villában. Ott ez az úriember -hím nemű ugye jól gondolom?- nem lakott. Viszont a leírás csak arra házamra stimmel. Akkor viszont könyörgöm, hova tette a fejét? Itt találjátok a házrol a képeket. http://www.magyaroklondonban.com/cikk103.html
Auschwitz??
Igaz itt még üres. 3 fürdő, 3 wc, külön 2 nappali, konyha.
Ha valaki 1 hét alatt végig járja a listánkat én magam emelem meg a kalapom előtte. Lehetetlen.
A heti busz bérlet 13 font.....nem 20.

Ja igen, ami nagyon lényeges, nem én szedem a lakbért...
Eddig mindíg ráismertem a névtelen becsmérlőkre, de most nem. Ez nem véletlen. " Ő " nem létezik. Gondolom valamelyik kedves konkurenciámnak ér meg ezért egy webhelyet fent tartani, ha nem akkor valaki nagyon hazudik.
De mindegy. Nem fogom ezen felhúzni magam. aki lakik, vagy lakott nálam az tudja, hogy mit adok. Természetesen vannak sértődött emberek is köztük, mentek el tőlem úgy, hogy minden voltam csak jó nem.... én még is úgy gondolom a hiba nem feltétlen benne volt. Amit igérem, mindíg betartottam.
e-mail: amagyaroklondonban@gmail.com
Vissza az elejére
petermarcus01
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. December 28. Hétfő, 13:28    Hozzászólás témája: TOVI TE OKOSKA Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne nekem szivd a verem mert nem en hoztam letre a blogot te bal......
Azt macerald aki irta. En csa beletettem mert olyan szep dolgok tortennek itt ezen az oldalon csak az a baj,hogy a nagyn fejeddel nem latod a dolog sotet oldalat
Amikor te kijottel ide te majom akkor neked minden olyan konnyen ment biztosan mi?
Biztosan-----ugyhogy jobb lenne ha elhalgatnal es jobban elolvasnad azt a blogot.......

Utana varom a valaszod

Udv..
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. December 28. Hétfő, 14:14    Hozzászólás témája: Re: TOVI TE OKOSKA Hozzászólás az előzmény idézésével

petermarcus01 írta:
Azt macerald aki irta. En csa beletettem mert olyan szep dolgok tortennek itt ezen az oldalon csak az a baj,hogy a nagyn fejeddel nem latod a dolog sotet oldalat
Amikor te kijottel ide te majom akkor neked minden olyan konnyen ment biztosan mi?
Biztosan-----ugyhogy jobb lenne ha elhalgatnal es jobban elolvasnad azt a blogot.......

Utana varom a valaszod

Udv..

Senki sem szívja a véredet, inkább te szívod itt a mi vérünket...

Valószínűleg éppen azért jött létre ez a fórum, mert senkinek sem könnyű ide csak úgy segítsét és információk híján kijönni. Valószínűleg Encinek ilyen segítség anno nem állt a rendelkezésére, de hála neki még a világ végén élő magyar is felkészülhet a nagy útra.

És jobban tennéd, ha te hallgatnál el, valahogy nem övezi nagy siker ezt a blogot.
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2009. December 28. Hétfő, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Edes vagy Marcus...szoval ott sem jartal de hirdeted.....klassz csavo vagy. Mero joindulat.
e-mail: amagyaroklondonban@gmail.com
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 4. Hétfő, 15:51    Hozzászólás témája: Re: TOVI TE OKOSKA Hozzászólás az előzmény idézésével

petermarcus01 írta:

Utana varom a valaszod

Udv..

Hmm... Ez az általad "reklámozott" oldal gyorsan eltünt. Lehet, hogy mégis csak rágalom volt?
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Január 4. Hétfő, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De durva...nem is ő csinálta, teleszemetelte a topikokat és még csak nem is 'szívhatjuk a vérét' emiatt...na húzzon már innen az ilyen...ezen az oldalon segíteni próbálunk egymásnak úgyhogy az ilyen rosszindulatú emberek nem hiányoznak innen...
Vissza az elejére
pola12
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Január 4. Hétfő, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyáltalán, milyen név az, hogy petermarcus1?Mosoly
mééé nem 2Mosoly?
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Január 5. Kedd, 0:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na az ilyen peretmarcus1 felektol vagyok en keszen.Az ilyen fajtak tesznek majd engem sirba. Ördögi vagy nagyon őrült
Ezektol az emberektol mentsen meg az isten!Amen!
Vissza az elejére
Intereu
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Március 21. Vasárnap, 18:10    Hozzászólás témája: Hivatalos cégbejegyzés, könyvelés Angliában. A LEGOLCSÓBBAN Hozzászólás az előzmény idézésével

Hivatalos cégbejegyzés, könyvelés Angliában. A LEGOLCSÓBBAN! Ma már az Angliában bejegyzett cégét Magyarországon is hivatalosan használhatja! Előnyei, hogy nincs törzstőke, nincs osztalékadó, alacsony az alapítási költség. Angliában a nyerésegadó csupán 21%. Tehát, jelentős az adómegtakarítás. LTD /KFT/ alapítása tartalmazza a társasági szerődést, bankszámlanyitást és az alapító okiratokat. Ezen felül, irodánk ellátja cégének teljeskörű titkársági feladatát, Valamint, üzleti és adótancsadást biztosítunk. Ön csak utólag, a hivatalos cégpapírok átvetelekor fizet! Tel.:00447908007145 Visszahívjuk! www.angolceg.eu
Vissza az elejére
majdelvalik
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Március 22. Hétfő, 8:46    Hozzászólás témája: Re: Hivatalos cégbejegyzés, könyvelés Angliában. A LEGOLCSÓB Hozzászólás az előzmény idézésével

Intereu írta:
Hivatalos cégbejegyzés, könyvelés Angliában. A LEGOLCSÓBBAN! Ma már az Angliában bejegyzett cégét Magyarországon is hivatalosan használhatja! Előnyei, hogy nincs törzstőke, nincs osztalékadó, alacsony az alapítási költség. Angliában a nyerésegadó csupán 21%. Tehát, jelentős az adómegtakarítás. LTD /KFT/ alapítása tartalmazza a társasági szerődést, bankszámlanyitást és az alapító okiratokat. Ezen felül, irodánk ellátja cégének teljeskörű titkársági feladatát, Valamint, üzleti és adótancsadást biztosítunk. Ön csak utólag, a hivatalos cégpapírok átvetelekor fizet! Tel.:00447908007145 Visszahívjuk! www.angolceg.eu

meg ide is pottyantottal?
Vissza az elejére
Nusika1
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. December 19. Vasárnap, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem csak Londonban probléma a szállás. Mi nagyon messze lakunk tőle. Síró vagy nagyon szomorú De még Londonban sem. Mi is lakunk azért valahol. 8-an egy szálláson, ha valaki fürdik, akkor ne mosogass Sokkolt , ne /már bocsánat a durva közönséges kifejezésért,/ ne fossál, ha hasmenésed van, ne pisiljél, pedig Both-Péter Ákosnak a taxis blokád idején 1989-ben ilyen problémái is voltak, vagy a kis dolgodhoz tartsál bent a szobádban egy olyan edényt, amit csak kis dologhoz használsz, utána ne moss kezet, mert ha használod a vizet, aki zuhanyzik az vagy leforrázzódik, vagy megfagy. Attól függ milyen vizet használsz : Ördögi vagy nagyon őrült Ördög Mert másik WC helyiség nincs.
Próbáljátok ezt ki, és akkor kell a másikat fikázni, meg a szállással elégedetlenkedni. Csak sajnos a magyar nép egymással valahogy nem toleráns. Ez a nézet még mindig áll itt is. Ha megdöglött az én tehenem, akkor dögöljön meg a szomszédé is Síró vagy nagyon szomorú Sajnos ilyenek vagyunk. Itt lakunk kb 1,5 éve és kibírtuk, van egy kis lyuk ahová el tudunk húzódni. Marakodás persze itt is van, mert ahol magyarok laknak együtt 5-en ott mindig is lesz. Síró vagy nagyon szomorú De megérteni és megbocsátani tudni kell, azt is tudni kell nem vagyunk egyformák. Nevető Nem engedem Encit bántani, mert szerintem ő segít a honfitársainak. Angol nyelvet meg ha nem tudod, akkor nem nagyon sok esélyed van. A párom nagyszerű szakmával rendelkezik, itt épül az olimpiai falu is itt lesznek a vitorlás versenyek Portlandban, de nem tud elhelyezkedni, érti a nyelvet, csak nem tud megszólalni. Ezért nem is tud elhelyezkedni már két év óta pedig otthon van az építőipar minden területén. Elköltözni nem tudunk, mert ideköt a munkám. Csak egyedül dolgozom. Annyi pénzt nem tudunk összegyűjteni, hogy elmenjünk innen. Pedig én általános ápoló vagyok Mo-n itt csak care assistant. Kitartás mindenkinek és ne bántsuk egymást Nusika
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Okoska Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban