Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szálloda, étterem
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Norczyka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. November 8. Szombat, 20:19    Hozzászólás témája: KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello.
Nem dolgozik valaki véletlen Danbury-ba vagy Chelmsford.ba vagy ahhoz nagyon közeli szállodába? Mert én erre lakok és munkát keresek nagyon sűrgősen,azonnal kezdenék is,takarítói munka kellene. Lécci ha erre laksz te is akkor irj nekem emailt és utánna számot is cserélhetünk,:girlone@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Norczyka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 20. Péntek, 13:59    Hozzászólás témája: még mindig nem... Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello.
2 éve keresek egy jó állást de még nem találtam. Dolgoznék szállodában Londonban a Liverpool Street-nél vagy ehez nagyon közel. Takarítást vagy ilyesmit válalnék,angolul tudok valamennyire.... Most folyamatosan dolgoznék Áprlilis közepéig,addig akár lehet próbaidőnek is venni,de legalább 5-6 Fontos órabér legyen minimum. Számom:07858165173 bármikor hívhatsz ha van ajánlatod. Köszi
De bármi mást is vállalnék ha nem kell beszélni angolul....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szálloda, étterem Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban