Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Ingyenes nyelvtanfolyam/nyelviskola
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Nyelviskolák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. December 18. Kedd, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En jokat hallottam a Lilian Bishop-rol. A Language Link viszont egy nagy kalap k+k+, oda ne menj - ott van mellette. Oszinten nem tudom mire kaptak a British Counciltol logot!

Mit jelent az, hogy a laptopodon bedoglott az internet? Egyebkent az iwiw-en tobb embert is lattam, aki ilyen szolgaltatast ajanl. Es ha jol emlekszem seci is ajanlott itt valakit - kerdezd meg ot, esetleg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hedi1980
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Január 31. Csütörtök, 13:07    Hozzászólás témája: érdeklődés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki ismeri e az aháromgroupot, és mit tud róluk? Valamint tudtok e valamit a East London Schoolról, valamint a Tti schoolról?
Tanulni szeretnék kimenni 3 hónapra, és ezt a céget találltam a legjobbnak, csak nem talélok róla tapasztalatokat.
Köszi
Vissza az elejére
Tide
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Március 12. Szerda, 9:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudtok e ingyen v. olcso nyelvsulit É-London 4.zone, Southgate-en. Vagy lakik e itt vki (magyar) aki jól beszél angolul és nem feltétlenül tanár és vállalna magánórákat.
Előre is köszi.
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Március 12. Szerda, 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, Clampton környékén van valamilyen nyelvsuli? Természetesen olcsó és azért valamennyire színvonalas... Az angolom az folyékony, csak a szókincsem kicsi, meg a nyelvtanra kéne kicsit rágyúrni, és ahhoz meg lusta vagyok, hogy fogjam az újságot, és elolvassam. Viszont ha csoportba járhatnék, és beszélgethetnék emberkékkel, az úgy érdekesebb lenne! Köszi!
Vissza az elejére
juhgerg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Március 13. Csütörtök, 0:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi a tapsztalat, az ingyenes nyelvsulikkal lehet komolyan fejlődni vagy csak beülünk ásítozni mint a hazai gyorstalpalók többségére?
A fizetős nyelvsuliknál mi számít olcsónak, tudnátok egy-kettőt ajánlani Croydonban vagy annak környékén, ami jó is.
Köszi![/code]
Vissza az elejére
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Március 13. Csütörtök, 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juhgerg írta:
Sziasztok!

Mi a tapsztalat, az ingyenes nyelvsulikkal lehet komolyan fejlődni vagy csak beülünk ásítozni mint a hazai gyorstalpalók többségére?
A fizetős nyelvsuliknál mi számít olcsónak, tudnátok egy-kettőt ajánlani Croydonban vagy annak környékén, ami jó is.
Köszi![/code]

En most kb. 25x irom le, hogy mar nincs ingyenes nyelviskola!! Olcso van - a High street-en a van egy Ł49/ho nyelviskola - nagyon csoportfuggo, hogy mit kapsz ennyi penzert. Hallottam 30 fos es 15 fos csoportrol is - proba, szerencse. Az iskola Croydon deli reszen van, a Flyoveren tul (egy olasz etterem van alatta, ez egy felujaro tk.) onnan meg kb. 10 percet kell gyalogolni. Erdemes meg bemenni a Calat-ba is, ok is szerveznek nyelvtanfolyamot a Tesco mellett van az irodajuk, szinten a High street-en, az valamivel dragabb, akkor erdemes valasztani, ha mar egyebkent jol beszelsz angolul es nyelvvizsgazni szeretnel. Tovabbi nyelvtanfolyamokrol info a Katherine street-i konyvtarban talan a 2. vagy 3. emeleten a mozgolepcso mellett van egy szekcio, ahol mindenfele infok vannak, iskolakrol, nyelviskolakrol.
Vissza az elejére
juhgerg
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Március 13. Csütörtök, 15:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi az infót Finsbury!

Nem állt szándékonban felhúzni Téged, de nem tudok minden témakört végig zongorázni.
Vissza az elejére
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Március 13. Csütörtök, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Finsbury írta:

En most kb. 25x irom le, hogy mar nincs ingyenes nyelviskola!!

Bocsi Finsbury, de En eppen mult heten talaltam egyet Stratfordban az egyik magyar ugyfelnek! Nevető

Szinvonala persze olyan is lehet... A legtobb ESOL tanfolyam 30-40 GBPbe kerul attol fuggoen, hogy 12 vagy 16 hetes. Ami szerintem tok olcso!
Vissza az elejére
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Március 13. Csütörtök, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tolmacs írta:
Finsbury írta:

Bocsi Finsbury, de En eppen mult heten talaltam egyet Stratfordban az egyik magyar ugyfelnek!
Szinvonala persze olyan is lehet... A legtobb ESOL tanfolyam 30-40 GBPbe kerul attol fuggoen, hogy 12 vagy 16 hetes. Ami szerintem tok olcso!

Mondani mindent lehet, ha tenyleg van ingyenes nyelviskola, akkor elo vele!

En az elmult evben csak 1 ingyenes tanfolyammal talalkoztam - azt 18 even aluli menekulteknek szervezte egy szomaliaikat segito szervezet - az etnikai osszetetel alapjan ilyet el tudok kepzelni Stratfordban is. A legolcsobb ESOL tanfolyam Croydonban 80 font (Calat es Croydon College szervezi ezeket) - engedmenyt csak a szokasos feltetelekkel lehet kapni pl.: JSA.
Vissza az elejére
Finsbury
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Március 13. Csütörtök, 19:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juhgerg írta:
Köszi az infót Finsbury!

Nem állt szándékonban felhúzni Téged, de nem tudok minden témakört végig zongorázni.

No problem - ezt az egyet is eleg lett volna Mosoly Tenyleg jo tanacskent irom, hogy erdemes olvasni - en ezekbol a forumokrol olyan dolgokat tudtam meg Londonrol, amit magamtol csak evek alatt sikerult volna!
Vissza az elejére
tolmacs
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Március 13. Csütörtök, 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Finsbury írta:
tolmacs írta:
Finsbury írta:

Bocsi Finsbury, de En eppen mult heten talaltam egyet Stratfordban az egyik magyar ugyfelnek!

En az elmult evben csak 1 ingyenes tanfolyammal talalkoztam - azt 18 even aluli menekulteknek szervezte egy szomaliaikat segito szervezet - az etnikai osszetetel alapjan ilyet el tudok kepzelni Stratfordban is. A legolcsobb ESOL tanfolyam Croydonban 80 font (Calat es Croydon College szervezi ezeket) - engedmenyt csak a szokasos feltetelekkel lehet kapni pl.: JSA.

Hidd el a tanfolyam nem csak szomaliai menekulteknek ingyenes! Nevető Nevető Nevető
Szemelyesen voltam bent a recepcion, mondtam, hogy magyar allampolgarnak kell. Ime a suli neve es telefonszama: East London ITEC 0208 534 4080. Ingyenes angol tanfolyamokon kivul szamitogepes tanfolyamokat is inditanak kulonbozo szinteken, szinten teritesmentesen.

Ami a 30-40 GBP-s arakat illeti, Newham College es minden Newceys altal inditott ESOL tanfolyam ennyibe kerul a magyaroknak (+ uniosoknak).
Vissza az elejére
realfunk
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Április 9. Szerda, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magyar anyanyelvű angoltanár személyre szabott vagy csoportos nyelvoktatást vállal magyaroknak. London.

dickmannnapsugar@gmail.com
Vissza az elejére
CALEB
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 9. Szerda, 17:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Finsbury írta:
tolmacs írta:
Finsbury írta:

East Croydon- Croydon College ESOL 300 font per EV....Nagyon keves ingyenes van,sot meg sajnos en sem talalkoztam veluk,de en azt mondom ne sajnald ra a penzt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fifth
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 4. Vasárnap, 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Vegigolvastam a legtobb nyelvtanfolyammal kapcsolatos forumot, rengeteg infot jegyeztem le, amit igy elore is koszonok mindenkinek!
Egy olyan kerdessel fordulnek most a forumozok fele, hogy tudna -e valaki Walton on Thames kornyeken nyelviskolat. Fizetos nem problema, csak ne legyen tul draga (150 font/ ho vagy az alatt remek lenne).
A fizum nem enged tobbet ha meg olykor-olykor haza is akarok latogatni Mosoly

Elore is koszonom!
Privibe is johet a valasz: fifth81@gmail.com

FIFTH

ui:tegnap erkeztem Angliaba!
Vissza az elejére
Adryyyenn
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 20. Kedd, 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Edgware College Ltd.
235-237 Finchley Road

Szeretnék érdeklödni. hogy mennyit tudtok erről a nyelvsuliról? Annak is van értelme beiratkozni, aki alig tud csak valamit angolul, attól félek, hogy nem fogom megérteni amit mondanak Szomorú
Kérlek segitsetek!

Köszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Nyelviskolák Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
7 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban