Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Repülőjegy infó
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aTOM82
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Február 13. Hétfő, 11:18    Hozzászólás témája: Repülőjegy infó Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Gondoltam nyitok egy ilyen topicot, hátha tudok segíteni, mikor és hol a legolcsobb a repülőjegy Londonba. Ezzel is spórol az ember. Én már megvettem a májusi jegyet és kiderült, hogy lett volna olcsobban is.

Jelenleg
Easyjet (www.easyjet.com) 7.650.-ft illetékkel együtt májusra. Pár napja még 6.490.-ft lett volna össz.

Van egy új légitársaság:
www.Ryanar.com mjus 9-ei indulás
Depart Balaton (SOB)
Arrive London Stansted (STN) 9.181.-ft illetékkel.

Ha valaki tud olcsóbbat, irja meg ide, hátha segíthet másoknak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pumukli
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Február 13. Hétfő, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A repülőjegyed ára elég korrekt, szerintem nem nagyon fog tudni senki 5-6 000 Ft alá menni ilyen viszonylatban... Én egy hete foglaltam le a helyem, április elejére, szintén EasyJet, és cakk-pakk 11500 Ft-on állt meg a dolog. Azt is tudom, hogy ha nem húztam volna ennyire a dolgot, akkor 6020 Ft-ért is megkaphattam volna ugyanezt a jegyet 8 nappal korábban...
A Ryanair-t is néztem, ők elvittek volna 5000 Ft körüli összegért is, de mivel ők nem Ferihegyről indulnak, hanem a nyugat-dunántúlról, Keszthely mellől (Sármellék), így a plusz költség, mire odajut az ember már nem éri meg. Persze ez a nyugat-magyarországiaknak még jól jöhet!

Ahogy játszadoztam az EasyJet jegyfoglalásával rájöttem néhány apróságra:
- minél előbb foglalsz egy adott időpontra, annál jobbak az esélyeid az olcsó jegyre
- a hét közepén (kedd-szerda) a legolcsóbbak a jegyek általában
- a hétvégék alapból drágábbak, mint a hétköznapok
- a délelőtt induló járatukra általában drágább a jegy, mint ami késő délután ér Londonba
- ha a neten akarsz venni jegyet az Easybus-ra (Lutonban), akkor a déli járathoz nem fogsz 2 Fontos jegyet kapni, az árak alapból 4 Fontról indulnak, akármennyire is előre vagy a foglalással. Mosoly

Még valami:
- ha állatot is szeretnél vinni, akkor a British Airways-t kell valszeg választanod!

Egyelőre ennyi
Pumukli
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ignac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Február 13. Hétfő, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amiket én találtam:

Easyjet május 13: 5650 HUF illetékkel

Viszont !
Nyugat-dunántúliaknak szeretettel ajánlom a pozsonyi repteret, ahonnan a Ryanair pl. május 16-án 718,46 SKK-ért visz Stanstedre, ami kevesebb, mint 5000 HUF.
Győrből Ferihegy kb. 150 km, míg Pozsony csak kb. 50!
Üdv

Laza IGI Laza
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Gabi
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Február 16. Csütörtök, 14:39    Hozzászólás témája: hello everybody! Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is nézzegetem a repjegyeket, én az easyt választottam, igaz még nem foglaltam le a jegyeket, de én már egy olcsó jegyet se láttam! Ördögi vagy nagyon őrült
Miért van ez!
Én csak 5-napra mennék ki Londonba, agusztus10-15-re jönnék vissza!
Szerintetek lehet- e még valahogy olcsó jegyhez jutni?
Előre is köszi: Gabi
Vissza az elejére
sbali
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Február 16. Csütörtök, 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Van itt egy jó repülőgépjárat kereső!(vagy minek nevezzem)
Próbáljátok ki!
Üdv.: Balázs
Vissza az elejére
Krisz972
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Február 16. Csütörtök, 19:18    Hozzászólás témája: Re: hello everybody! Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabi írta:
Én is nézzegetem a repjegyeket, én az easyt választottam, igaz még nem foglaltam le a jegyeket, de én már egy olcsó jegyet se láttam! Ördögi vagy nagyon őrült
Miért van ez!

Nem lett volna baj,ha Balazs elottem beleirja a hozzasszolasaba,melyik keresore gondolt.De ha csak augusztasban akarsz jonni,akkor nezd meg a www.britishairways.com -ot,ott most 14.500 a jegy augusztusra.Csak ne felejtsd el a kezdolapon beallitani,hogy Magyarorszagon vagy,mert kulonben csak a londoni indulasokat tudod megnezni.
Vissza az elejére
ignac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Február 16. Csütörtök, 20:10    Hozzászólás témája: Re: hello everybody! Hozzászólás az előzmény idézésével

Krisz972 írta:
Gabi írta:
Miért van ez!

Nem lett volna baj,ha Balazs elottem beleirja a hozzasszolasaba,melyik keresore gondolt.De ha csak augusztasban akarsz jonni,akkor nezd meg a www.britishairways.com -ot,ott most 14.500 a jegy augusztusra.Csak ne felejtsd el a kezdolapon beallitani,hogy Magyarorszagon vagy,mert kulonben csak a londoni indulasokat tudod megnezni.

Nevető Tényleg nem lett volna ártalmas..Mosoly
sbali
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. Február 16. Csütörtök, 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja,bocs.Kicsit elfelejtettem csatolni a linket

szóval,ez az: http://www.dohop.com/

Bocs!!!
Vissza az elejére
ignac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Február 16. Csütörtök, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sbali írta:

Bocs!!!

Nem rossz...
Krisz972
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Február 17. Péntek, 2:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ignac írta:
sbali írta:

Bocs!!!

Nem rossz...

Ha en Londonbol akarok ropkodni akarhova,ahova nem megy fapados(de neha meg haza is,mert a British Airways is rajta van),akkor innen veszek jegyet:

www.airline-network.co.uk
Vissza az elejére
Gabi
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Február 17. Péntek, 12:47    Hozzászólás témája: Hellóka! Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm mindenkinek az infót, jobban megnéztem az easyjet honlapját, és 21000-ft-ért megjárom oda vissza Londont!
Szerintem ez még jó árban van! Vicces
De azért köszönöm mindenkinek.
Vissza az elejére
Pumukli
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Február 17. Péntek, 14:22    Hozzászólás témája: SkyEurope - London ??? Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

Tud valaki valmi biztosat arról, hogy hogyan változik a SkyEurope Budapest - London járatainak közlekedése június közepe után?
Tegnap hallottam, hogy lehet, hogy megszűnik ez a járat... Most megnéztem a SkyEurope honlapját, elolvastam az újdonságokat, de ott nem láttam erre vonatkozó infót.
Viszont mikor megpróbáltam találomra jegyet foglaltatni egy 2006. decemberi Budapest - London járatra, akkor azt írta ki, hogy a fenti napon nem áll rendelkezésre járat, aztán kilistázta a szerinte időpontilag legközelebb eső járatot és az valamikor 2006. június 10. (vagy valami közeli dátum) volt... Akkor lehet, hogy mégsem egészen kacsa a hír?
Annál is inkább nem mindegy, mivel ha ez a cég kiszáll, akkor a maradék esetleg emelheti az árakat, legalábbis ezen a vonalon...
Vélemény?

Pumukli
Vissza az elejére
Agnes
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Február 17. Péntek, 14:44    Hozzászólás témája: Info a SkyEurope Budapest-London járatainak megszünéséről Hozzászólás az előzmény idézésével

A SkyEurope megszünteti Budapest-London járatait
február 15. szerda 14:22
[MTI]
Megszünteti Budapest-London közötti járatait június 13-tól a SkyEurope diszkont légitársaság - erősítette meg Borsos György a SkyEurope magyarországi igazgatója az MTI-nek szerdán. A döntést Borsos György a járatok veszteségességével indokolta. Elmondta, hogy a londoni gépek telítettsége ugyan kedvező volt, ám olyan jelentős a Londonba közlekedő kapacitás, hogy a légitársaságok csak nyomott áron tudják értékesíteni a jegyeket. Hangsúlyozta, hogy a felszabadult kapacitásokat a SkyEurope más, nyereségesen közlekedő járataira csoportosítja át. Példaként említette, hogy a légitársaság új, prágai bázisáról napi járatokat közlekedtetnek Amszterdamba, Rómába, Milánóba és az első légitársaságként indítanak járatot Párizs Orly repülőterére. A megszüntetett londoni járatokra jeggyel rendelkezőknek a vételárat a SkyEurope visszatéríti, illetve lehetőséget biztosít arra, hogy a jegyeket térítésmentesen átfoglalhassák az utasok egy másik járatra - tette hozzá az igazgató.
Vissza az elejére
Pumukli
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2006. Február 17. Péntek, 15:38    Hozzászólás témája: Köszi! Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Ágnes!

Ezek szerint tényleg megszüntetik... Hmm... Ha ez tömött járatokkal veszteséges volt a Sky-nak, akkor mennyivel veszteségesebb lehet mondjuk az Easyjetnek. (Mivel az EasyJet szerintem általában még olcsóbb, mint a Sky...) Lehet, hogy ők is hamarosan lehúzzák a rolót? Kacsintó

Pumukli
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2006. Február 17. Péntek, 16:01    Hozzászólás témája: Re: Köszi! Hozzászólás az előzmény idézésével

Pumukli írta:
Köszi Ágnes!

Ezek szerint tényleg megszüntetik... Hmm... Ha ez tömött járatokkal veszteséges volt a Sky-nak, akkor mennyivel veszteségesebb lehet mondjuk az Easyjetnek. (Mivel az EasyJet szerintem általában még olcsóbb, mint a Sky...) Lehet, hogy ők is hamarosan lehúzzák a rolót? Kacsintó

Pumukli

A fene egye meg, akkor hamarabb kell vásárolni az olcso jegyet....mert ez hozni fogja magával, hogy a veszteséges társaság utasai mennek a többi fapados társasághoz Szomorú
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka Londonban Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban